fbpx

Спальні – Вітальні

ВАШЕ
РОЗУМНЕ
РІШЕННЯ

Як купити диван

Щоб диван довго служив вам, необхідно знати про набивання – перо або синтетика, про глибину сидіння, про пружини, про тканину для оббивки і багато другое.Покупаем диван

Купити диван – значить зробити великі вкладення коштів в меблі для дому. Навіть якщо ви просто купите диван для тимчасового використання, ця імпульсивна покупка може стати частиною вашого життя.

Так що подумайте про це, перш ніж купити. Якщо зважилися, то купуйте найякісніший диван, який дозволяють ваші кошти.

Ця покупка буде амортизуватися протягом багатьох років.

Перш ніж прийняти рішення про покупку нових меблів, рекомендуємо прочитати статтю про хімчистці дивана на дому.

Як визначити якісний диван?

Необхідно перевірити його міцність.

Якісні дивани повинні бути твердими і важкими. Підніміть його за куточок і трохи струсіть, якщо він хиткий відмовтеся від покупки.

Каркас якісного дивана повинен бути зроблений з дуба, вільхи, берези, клена або, як альтернатива, виготовленого з високоякісної фанери.

Розглянемо подушки.

Більшість подушок мають серцевину з поліуретану; чим щільніше пінопласт, тим він важче і тим довше подушки прослужать. В найдешевшої меблів, ядро ​​подушки заповнюють тільки поліуретановою піною.

У диванах якістю вище сердечник обмотують лавсаном або ватином. Більш якісні варіанти включають подушки, в яких використовується ватин і перо.

Перевірте стики і рами.

Кращі дивани мають зчленування рами, які скріплюються подвійними штифтами і в яких встановлені кутові блоки. Ці блоки одночасно приклеюється і прикручується (НЕ степлером) на місце.

Необхідно перевірити якість виготовлення ніжок, які повинні бути частиною рами, а не просто додається до нього (хоча знімні ніжки дозволяють легше переносити диван через дверні прорізи).

Який диван підійде для вашої кімнати.

Якщо ваш інтер’єр виконаний в класичному стилі, необхідно купувати диван з круглими валиками, вигнутою спинкою і ворсовими подушками.

Сьогодні дивани, як правило, більш витончені, мають менше завитків і непомітну оббивку.

З огляду на пропорції кімнати, визначити диван якої висоти, довжини і глибини буде виглядати в просторі.

Якщо ви плануєте проводити багато часу лежачи на дивані за читанням або щоб подрімати, переконайтеся, що він має достатню ширину. Не покладайтеся лише на габаритну довжину, ширина теж буде впливати на простір.

Якщо у вас мало простору, подумайте про покупку не розкладається дивана – це зробить візуально вашу кімнату більшого розміру.

Скільки людей Ви хочете розмістити одночасно?

Це може звучати як дурний питання, але правда, ніхто не любить сидіти на западині між подушками. Так що, якщо у вас диван з двома подушками, розмістити можна лише двох людей.

Щоб вмістити більше людей, необхідно купити диван з великою кількістю подушок.

Дивани зазвичай оснащені одним з двох типів спинок: розкладна і не розкладна.
Дивани з розкладний спинкою, як правило, вважаються більш зручними, але є і зворотна сторона: якщо ви будете часто її користуватися, подушки будуть виглядати трохи косо.

Як правильно вибрати диван.

Розмір дивана повинен бути індивідуальний. Глибина сидіння і нахил задньої спинки будуть впливати на те, як комфортно ви будете себе почувати.

Звідки ви можете дізнатися, що глибина є правильною для вас? Нехай досвід буде вашим гідом. Якщо є диван або крісло, яке здається вам особливо комфортним, виміряйте відстань від внутрішньої частини коліна до місця, де нижній частині спини торкаєтеся дивана.

Купувати диван потрібно той диван, який має аналогічні розміри.

Думати про довгострокову перспективу,

Оскільки дивани це великі інвестиції, ви, звичайно, хочете, щоб він відповідав моді якомога довше. З огляду на, це, найкраще купити диван з оббивкою нейтрального кольору.

Завжди можна її урізноманітнити кольором і візерунком подушок. Плюс, подушки легко і недорого поміняти, якщо ви вирішите зробити ремонт.

Якщо у вас є діти і нейтральний колір оббивки дивана – звучить як катастрофа, рекомендується більш темний колір.

Як правило, синтетичні тканини міцніші і легше чиститься. Менш схильна до зносу шкіра. Уникайте атласу і парчі, диван не отримає великої користі від їх застосування.

Який би матеріал Ви не вибрали, запитаєте в магазині шматочок зразка або різання тканини оббивки дивана, які можна забрати додому.

Це допоможе зрозуміти, як буде виглядати матеріал оббивки у вашій кімнаті і наскільки він гармонує з іншими предметами меблів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори